Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Litografier / Modeplanscher 6205515



*

nr 620 5515


Modeplanscher

2 st, Frankrike, 32x24


Utrop:

100 kr

Såld:

150 kr

Sista tid för bud online:

måndag 25 januari 2010
kl 17:26:37


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
25/1 00:11:48 1      100 kr
25/1 14:46:16 2      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa frankrike fransk franska franskt litografier modeplanscher
  • 6448 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
    Aktuellt bud: 150 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 20:13
  • 7045 Färglitografi
    Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
    Aktuellt bud: 150 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 20:05
  • 7044 Färglitografi
    Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
    Aktuellt bud: 200 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 18:16




Ladda ner broschyr